Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991

Zmiana mocy i rozdział/scalenie instalacji

Zmiana mocy przyłączeniowej, rozdział lub scalenie instalacji odbywa się wyłącznie za zgodą Enea Operator. W przypadku zwiększania mocy przyłączeniowej powyżej obecnie obowiązującej lub rozdziału instalacji w obiekcie istniejącym  niezbędne będzie dla przyłącza określenie nowych warunków przyłączenia. Po zrealizowaniu zmian i złożeniu wniosku o przyłączenie instalacji odbiorczej do sieci, należy w celu rozpoczęcia świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z nowymi parametrami zawrzeć umowę.

Procedura:
Prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu zawarcia stosownych zmian w obowiązującej umowie. Druk wniosku można pobrać ze strony sprzedawcy.

Procedura:
W celu zawarcia powyżej umowy zgodnej z nowymi parametrami, prosimy o wypełnienie stosownego druku wniosku o zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji. Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej, wypełnić i przesłać na adres korespondencyjny biura obsługi klienta, bądź dostarczyć osobiście.

Pliki do pobrania

[ud_do] Wniosek o zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji (dotyczy obiektów z mocą przyłączeniową do 40 kW)

[ud_wo] Wniosek o zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji (dotyczy obiektów z mocą przyłączeniową powyżej 40 kW)

Niezbędne dokumenty przy składaniu wniosku:

  • pełnomocnictwo pisemne - gdy umowę w imieniu klienta podpisuje pełnomocnik.

 

Umowa o świadczenie usług dystrybucji zostanie przygotowana po otrzymaniu od wybranego sprzedawcy zgłoszenia umowy sprzedaży energii elektrycznej.

 

 

.pimcore_block_buttons{ height: fit-content }