Szukaj

Nota prawna

Odpowiedzialność

Enea Operator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za działania podmiotów kapitałowo zależnych od Spółki. Dotyczy to kompletności, aktualności i poprawności zamieszczanych informacji. Właściciel zastrzega sobie prawo do aktualizacji, wprowadzania uzupełnień, zmian w Serwisie bez konieczności wcześniejszego powiadamiania Użytkowników. Informacje, cenniki oraz ogłoszenia zamieszczone w Serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

Prawa autorskie

Wszelkie prawa do całej zawartości Serwisu internetowego są zastrzeżone. Serwis zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne. Istnieje możliwość pobierania oraz drukowania fragmentów czy, też całych stron Serwisu, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich oraz praw do rejestracji znaków towarowych. Bez zgody pisemnej właściciela Serwisu, żadna jego część nie może być kopiowana w celach komercyjnych w całości lub części, transmitowana elektronicznie, modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana w inny sposób. Wyjątek stanowi dział informacje o "Planowanych wyłączeniach", które mogą zostać wykorzystane do dalszego rozpowszechniania przez inne serwisy internetowe.

Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. Enea Operator nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu Enea Operator.

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.