Szukaj

Komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z apelem i działaniami Rządu Rzeczpospolitej Polskiej w sprawie przeciwdziałania zagrożeniu epidemiologicznemu spowodowanemu koronawirusem COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo ciągłości dostaw energii elektrycznej oraz zdrowie pracowników, kontrahentów, klientów i gości spółki, Zarząd Enei Operator podjął decyzję o wstrzymaniu wizyt interesariuszy we wszystkich lokalizacjach należących do spółki, tj.:

- Dyrekcji przy ul. Strzeszyńskiej 58 w Poznaniu,

- siedzibach Oddziałów Dystrybucji w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Zielonej Górze i w Poznaniu,

- siedzibach Rejonów Dystrybucji,

- Posterunkach Energetycznych.

Od dzisiaj, 13.03 do odwołania zamknięte pozostaną wszystkie stacjonarne Biura Obsługi Klienta a  spółka realizować będzie tylko te zadania, które są konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłości dostaw energii elektrycznej.

Zachęcamy Państwa do telefonicznego kontaktu z naszymi pracownikami oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W dalszym ciągu czynna jest infolinia: 61 850 40 00 oraz numer pogotowia energetycznego 991, pod którym można zgłaszać awarie.

Za wszelkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy. Nasze działania mają charakter prewencyjny w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.