Szukaj

 Komunikat ENEA Operator Sp. z o.o. dotyczący certyfikacji ogólnej w ramach rynku mocy

ENEA Operator Sp. z o.o. informuje o opublikowaniu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. na stronie internetowej www.pse.pl komunikatu o rozpoczęciu w dniu 2 stycznia 2020 r. kolejnej certyfikacji ogólnej w ramach rynku mocy.

Zgodnie z ustawą z dnia 8 grudnia 2017 r. o rynku mocy (Dz. U. z 2018 r., poz. 9 ze zmianami), do złożenia wniosku o wpis do rejestru rynku mocy w procesie certyfikacji ogólnej zobowiązani są właściciele wszystkich jednostek fizycznych wytwórczych istniejących o mocy osiągalnej brutto nie mniejszej niż 2 MW. W odniesieniu do pozostałych jednostek uzyskanie wpisu jest dobrowolne.

Szczegółowy harmonogram certyfikacji ogólnej organizowanej w roku 2020 oraz dodatkowe informacje związane z certyfikacją ogólną są dostępne na stronie Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., pod adresem https://www.pse.pl/certyfikacja-ogolna

 

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.