Szukaj

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Ty też o nie zadbaj!

 

„Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Ty też o nie zadbaj!” to akcja Enei Operator informująca , że w pobliżu infrastruktury energetycznej zawsze należy zachować ostrożność i nie należy popadać w rutynę. Nasza spółka jest właścicielem ponad 114 tysięcy kilometrów linii, ponad 36 tysięcy stacji transformatorowych i innych urządzeń energetycznych na terenie północno-zachodniej Polski. Modernizuje i dobudowuje elementy sieci, aby zwiększać niezawodność dostaw energii elektrycznej, dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jednak nawet najbezpieczniejsze urządzenia nie zniwelują różnego rodzaju wypadków, jeżeli nie będziemy w ich pobliżu zachowywać się odpowiedzialnie. Wchodzenie na słupy, zbliżanie do przewodów będących pod napięciem przedmiotów, które przewodzą prąd czy nawet dewastowanie elementów sieci to najczęstsze przyczyny wypadków. Część z nich wynika z braku odpowiedzialności, część z beztroski lub braku wyobraźni, jeszcze inne zwyczajnie z niewiedzy. Dlatego poprzez kampanię pokazującą zagrożenia chcemy uczulić wszystkich: sieć jest bezpieczna - dbałość o to jest priorytetem Enei Operator - ale również Ty musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo!

Celem akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań w pobliży elementów sieci elektroenergetycznej. Adresowana jest do wszystkich, zarówno najmłodszych jak i trochę starszych, bo przecież każdy codziennie mija słupy, stacje czy szafki energetyczne.

Bądźmy odpowiedzialni i sami zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i najbliższych!

Partnerzy akcji

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.