Szukaj

Kodeks Dobrych Praktyk

Kodeks Dobrych Praktyk Operatorów Systemów Dystrybucyjnych jest  rekomendowany do stosowania przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE).

Enea Operator brała udział w opracowaniu tego dokumentu mając na uwadze najwyższe standardy obsługi naszych Klientów. Naszym celem jest efektywna dystrybucja wysokiej jakości energii oraz  umocnienie zaufania Klientów do świadczonych przez nas usług
Kodeks Dobrych Praktyk pełni także rolę przewodnika, opisując procedurę przyłączania do sieci, świadczenia usług dystrybucyjnych oraz porusza kwestię przerw w dostawie energii elektrycznej.  Ponadto dokument ten definiuje rolę Operatora Systemu Dystrybucyjnego jako uczestnika rynku energii i popularyzuje wartości, które są  kluczowe dla branży energetycznej.

Pobierz: 

Kodeks Dobrych Praktyk (wersja polska)

Kodeks Dobrych Praktyk (wersja angielska)

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.