Szukaj

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Ty też o nie zadbaj!

Pod takim hasłem odbędzie się pierwszy piknik rodzinny dla mieszkańców Szczecina i okolic. Enea Operator we współpracy ze strażą pożarną i policją podpowiedzą najmłodszym i ich opiekunom jak bezpiecznie spędzać czas w szkole i poza nią. Oprócz ciekawych prelekcji na najm łodszych czeka moc atrakcji i zabawy.Już w najbliższą sobotę widzimy się na Jasnych  Błoniach.

Festyn rodzinny odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku w samym sercu Szczecina. Z atrakcji skorzystają wszystkie osoby, które w najbliższą sobotę odwiedzą Park Kasprowicza w godz. 12:00-16:00. Będzie można zwiedzić wóz strażacki i samochód policyjny oraz wjechać kilka metrów w górę podnośnikiem, z którego korzystają w codziennej pracy ekipy pogotowia energetycznego.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Ty też o nie zadbaj! Tym hasłem chcemy zachęcić  najmłodszych i ich opiekunów do tego, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa nie tylko w szkole czy pracy, ale także w czasie wolnym, który często kojarzy się nam z beztroską i relaksem. Przygotowując to spotkanie, chcieliśmy w przyjaznej formie przekazać najmłodszym wiedzę, która może pomóc im uniknąć wielu niebezpieczeństw oraz pozwoli sprawnie zareagować w razie zagrożenia życia i zdrowia. Edukacja przez zabawę jest najlepszą formą nauki. Dlatego razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy ciekawy program, który dostarczy najmłodszym jednocześnie dużo radości i ważnych informacji – informuje Monika Błaszyk, rzecznik prasowy Oddziału Dystrybucji Szczecin Enei Operator. 

Tematyka wydarzenia będzie poświęcona bezpieczeństwu. Enea Operator  jako główny organizator przygotowała sporo atrakcji dla najmłodszych oraz ich opiekunów. Każdy będzie mógł spożytkować swoją energię na blender bike, czyli specjalnym rowerze, na którym za pomocą własnych mięśni przygotuje pyszny, energetyczny i zdrowy koktajl owocowy. Przygotowano również sporo zabaw, malowanie buzi czy fotościanki. Dzieci dowiedzą się również jak zachować bezpieczeństwo w pobliżu infrastruktury energetycznej, poznają podstawy pierwszej pomocy oraz zagrożenia jakie niesie zabawa prądem. Przygotowana została również prezentacja sprzętu ekip pogotowia energetycznego. Policjanci i strażacy oprócz pokazu wozów i floty, poprowadzą  zajęcia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego i bezpieczeństwa w terenie. 

 

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.