Szukaj

Konkurs "SAMORZĄD PRZYJAZNY ENERGII" 2020

 
 
 
 
 
 

 

 

Rusza szósta edycja konkursu „Samorząd przyjazny energii”.

Konkurs organizowany jest  przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. Współorganizatorami i fundatorami nagród w konkursie są: Enea Operator, Energa-Operator, innogy Stoen Operator, PGE Dystrybucja, Tauron Dystrybucja i Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Inicjatywa skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego, reprezentowanych przez wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także do powiatów i podległych im jednostek. W ramach szóstej edycji konkursu zostaną wyłonione i nagrodzone jednostki samorządu terytorialnego, które w 2019 roku podjęły działania wspierające:

  • niezawodność i bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej,
  • przeciwdziałanie powstawaniu smogu,
  • wymiana ogrzewania na elektryczne,
  • rozwój sieci punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Zwycięskie gminy z terenu działania poszczególnych spółek energetycznych, otrzymają tytuł „Samorządu przyjaznego energii” oraz nagrodę finansową na dalsze inwestycje.

Zgłoszenia będą przyjmowane do  31 marca 2020 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji odbędzie się w kwietniu podczas wydarzenia branżowego.

Szczegóły dotyczące konkusu dostępne na stronie PTPiREE

Pliki do pobrania: 

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać: 

  • mailowo na adres konkurs@ptpiree.pl
  • lub tradycyjnym listem na adres: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, ul. Wołyńska 22, 60-637 Poznań (z dopiskiem na kopercie „Konkurs SAMORZĄD PRZYJAZNY ENERGII”)

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.