Szukaj

Informacje o przyłączeniach

Zgodnie z art. 7 ust. 8l pkt 1) ustawy Prawo energetyczne, Enea Operator przedstawia informacje dotyczące podmiotów ubiegających się o przyłączenie źródeł do sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym wyższym niż 1 kV. Stan na dzień 30.09.2020r.

Zgodnie z art. 7 ust. 8l pkt 2) ustawy Prawo energetyczne, Enea Operator przedstawia informacje dotyczące wartości łącznej dostępnej mocy przyłączeniowej dla źródeł, a także planowanych zmian tych wartości w okresie kolejnych 5 lat od dnia ich publikacji dla całej sieci przedsiębiorstwa o napięciu znamionowym powyżej 1 kV. Stan na dzień 30.09.2020r.

Zgodnie z pkt 7 Załącznika nr 1 do Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej Enea Operator Sp. z o.o. wersja 2.3., Enea Operator przedstawia kryteria oceny przyłączania źródeł energii do sieci elektroenergetycznej średnich i niskich napięć.

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.