Szukaj

Energia Nowoczesnych Miast

Szanowni Państwo,
Już dziś zapraszając Państwa na drugą edycję naszej konferencji uprzejmie informujemy, że nieustannie badamy sytuację epidemiczną w naszym kraju.
Mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zakładamy możliwy scenariusz, jakim jest przełożenie daty wydarzenia na inny termin.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach.

Szanowni Państwo,

w imieniu Enei Operator oraz Rady Naukowej serdecznie zapraszam na drugą edycję Konferencji Naukowo-Technicznej „ENERGIA NOWOCZESNYCH MIAST. Elektromobilność. Smart cities. Zrównoważony transport. Sieci inteligentne w energetyce.”

Rozwój nisko i zeroemisyjnego transportu oraz wypracowanie rozwiązań i idei będących odpowiedzią na wyzwania mobilności jutra, wymaga dialogu wszystkich interesariuszy zarówno z obszaru legislacyjnego, naukowego i biznesowego.

Ten dialog po raz drugi nawiążemy jesienią w Szczecinie.

Elektromobilność staje się priorytetem na całym świecie, bowiem dzięki temu  my
i przyszłe pokolenia mamy szansę żyć w czystych miastach. Nie osiągniemy sukcesu w efektywnym wdrożeniu strategii ekologicznego transportu, jeśli nie będziemy współdziałać na wszystkich szczeblach zarządzania. Niezwykle istotne są też nowoczesne, inteligentne rozwiązania logistyczne i infrastrukturalne w obszarach zurbanizowanych. Przekładają się one bezpośrednio na zwiększenie komfortu życia i bezpieczeństwo mieszkańców.

Dlatego już dziś chcemy zaprosić władze samorządowe, prawników i naukowców do wspólnego dyskursu.

Dla Enei Operator inwestowanie w elektromobilność oraz nowoczesne rozwiązania sieciowe stało się jednym z ważniejszych elementów tworzenia modelu biznesowego przedsiębiorstwa.
Dzięki szeroko pojętemu, perspektywicznemu dialogowi możemy wypracować optymalne rozwiązania poprawiające jakość życia w aglomeracjach  miejskich.

Niech ta kolejna edycja konferencji będzie okazją do wielu ciekawych dyskusji dla wszystkich tych z Państwa, dla których nowoczesne rozwiązania, innowacje i badania nad nieszablonowymi rozwiązaniami stanowią pasję i źródło dociekań.

Życząc Państwu intensywnych wrażeń, wielu okazji do rozmów, wymiany poglądów i spostrzeżeń, pozostaję do Państwa dyspozycji i zapraszam serdecznie do aktywnego uczestnictwa!

W imieniu Enei Operator, organizatora konferencji „Energia Nowoczesnych Miast”, oraz Rady Naukowej wydarzenia

Wojciecho Drożdż

dr hab. Wojciech Drożdż, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego
Przewodniczący Rady Naukowej Konferencji Wiceprezes Zarządu ds. Innowacji i Logistyki Enei Operator

 

Patronaty

Program

Rada Naukowa

Informacje

Informacja

Witaj, korzystasz z przeglądarki ( bądź ustawień wyświetlania) w wersji niższej niż Internet Explorer 11. Z tego powodu strona może wyświetlać się niepoprawnie. Proponujemy wyświetlanie strony w przeglądarkach Mozilla Firefox oraz Chrome.